dan
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

  Excel Kaydet
2018 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası
13 Yaş Genel
Organizatör: Türkiye Satranç Federasyonu
Turnuva Direktörü: IO Ümit KÜÇÜKAHMETOĞLU (34511512)
Başhakem: IA Halil İbrahim BERZAH (6340482)
Başhakem Yardımcısı: FA Hasan BACAK (34567500)
Hakemler: NA Bilal BİNGÖLBALİ (34509712)
Şehir: Antalya / Kemer ( Rixos Sungate Otel )
Rating-Ø: 1447
Tarih: 21.01.2018 - 26.01.2018
ÇAPRAZ TABLO (9. Turdan Sonra)
B.NO. Unv. SOYADI ADI UKD ELO KULÜP 1. TUR 2. TUR 3. TUR 4. TUR 5. TUR 6. TUR 7. TUR 8. TUR 9. TUR PUAN BH. BH. SB Res. Vict. SIRA
1 CM CABEROĞLU ARDA 1881 2077 BİREYSEL 86 b 0 126 w 1 76 b 1 52 w 1 31 b 1 20 w 1 23 b 0 40 w 1 18 b 1 7 47 42 38.50 0 7 5
2 DOLGUN CAN 1999 2008 VARYANT ( YÖNTEM ) GENÇLİK SATRANÇ 87 w 1 45 b 1 29 w 1 21 b ½ 26 w 1 22 b 1 25 b ½ 5 w 1 23 b ½ 51½ 46 46.00 0 6 1
3 WCM CAN IŞIL 1792 1990 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 88 b 1 47 w 1 31 b ½ 33 w 0 70 b 1 39 w 0 51 b ½ 64 w 1 61 w ½ 45 40 27.25 0 4 36
4 ALTUN ARDA 1948 1962 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SPOR K 89 w 0 161 b 1 83 w 1 53 b 1 33 w ½ 43 b 1 22 w 1 13 b ½ 30 w 1 7 43 39 36.25 0 6 10
5 BİÇER ATAKAN MERT 1961 1944 GENÇ EFE İZCİLİK GENÇLİK EĞİTİM VE 90 b 1 48 w 1 32 b 1 18 w 1 17 b 1 25 w ½ 14 b 1 2 b 0 7 w ½ 7 50 45 39.50 0 6 3
6 YILDIRIM İBRAHİM HALİL 1767 1918 ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR SPOR KULÜBÜ 91 w 0 127 b 1 85 w 1 54 b 1 29 w 0 51 b 1 41 w 1 31 w 1 26 b 0 6 43½ 39½ 30.50 0 6 22
7 SARGINALP TUNA 1893 1828 CENDOSK CENDERE DOĞA SPORLARI KULÜB 92 b 1 50 w 1 33 b ½ 31 w ½ 32 b 1 28 w 1 48 b 1 25 w ½ 5 b ½ 7 46½ 41½ 38.25 0 5 6
8 YOLCU ANIL 1877 1780 ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 93 w 1 49 b 0 87 w 1 56 b 1 35 w 1 23 b 0 42 b ½ 52 w 1 40 b 1 43½ 39 33.00 0 6 16
9 HİŞİL DEVİN 1876 1802 İSTANBUL KARTAL BELEDİYE SPOR KULÜB 94 b 1 52 w 1 34 b ½ 46 w ½ 38 b 1 42 w ½ 24 b 1 14 w 1 25 b ½ 7 46 41 39.25 0 5 7
10 YILDIRIM KAPTAN KAAN 1853 1720 YILDIZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 95 w 1 51 b 1 35 w 0 59 b 1 37 w ½ 44 b ½ 47 w ½ 39 b 0 58 w ½ 5 44 39 26.25 0 3 59
11 KOÇER AHMET DORUK 1835 1723 BİREYSEL 96 b 1 54 w 1 36 b 1 22 w 0 40 b ½ 48 w 0 58 b 0 87 w 1 62 b 1 43 38½ 27.25 0 5 41
12 ÖZCAN İLKER 1813 1554 BERK TUĞRA ÇALIŞKAN SATRANÇ SPOR KU 97 w 1 53 b 1 37 w 1 25 b 0 41 w 1 29 b ½ 26 w ½ 32 b 1 13 w 1 7 45½ 41 35.25 0 6 8
13 DANACI EGE 1811 1760 KARŞIYAKA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KLÜB 98 b 1 56 w 1 38 b 1 40 w 1 22 b ½ 14 w 0 39 b 1 4 w ½ 12 b 0 6 50 45 34.25 0 5 18
14 ARNAS ENES BUĞRA 1803 1711 ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜB 99 w 1 57 b 1 39 w ½ 34 b 1 21 w 1 13 b 1 5 w 0 9 b 0 29 w 1 48½ 43½ 34.75 0 6 11
15 AKBAY SAMET 1797 1685 TURGUTLU DEHA SATRANÇ VE EĞİTİM KUL 100 b 1 58 w 1 40 b 0 62 w 1 42 b 0 66 w 1 52 b ½ 56 w 1 35 b 1 40 35½ 31.25 0 6 17
16 BAŞARA ARDA 1779 1688 OLBİA SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ 101 w 1 59 b 1 41 w 1 35 b 1 25 w 0 30 b 0 44 w ½ 37 b ½ 42 w 1 6 43½ 39 29.00 0 5 23
17 BOZYAKA ALTUĞ 1774 1687 BİREYSEL 102 b 1 60 w 1 42 b 1 70 w 1 5 w 0 33 b 1 30 w 0 61 b ½ 39 w 0 46 41½ 27.00 0 5 32
18 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1767 1653 BİREYSEL 103 w 1 61 b 1 43 w 1 5 b 0 44 w ½ 45 b 1 29 w ½ 42 b 1 1 w 0 6 45½ 41 31.00 0 5 19
19 BÖLÜKBAŞ EMRE 1755 1611 SEMBOL OKULLARI SPOR KULÜBÜ 104 b 1 62 w 0 84 b 1 58 w ½ 69 b 1 40 w 0 70 w ½ 65 b ½ 71 b 1 38 34 24.75 0 4 50
20 YAĞCI YUSUF BATIN 1749 1667 VARYANT ( YÖNTEM ) GENÇLİK SATRANÇ 105 w 1 63 b 1 49 w ½ 39 b 1 30 w ½ 1 b 0 59 w ½ 43 b 1 45 w 1 46½ 41½ 35.00 0 5 12
21 ÇEKLİ CEM 1734 1697 BÜYÜK USTALAR SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 106 b 1 64 w 1 62 b 1 2 w ½ 14 b 0 50 w 1 40 b 0 76 w 1 54 b ½ 6 45½ 41 30.75 0 5 20
22 TABAN YAĞIZ 1732 1594 ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 107 w 1 65 b 1 67 w 1 11 b 1 13 w ½ 2 w 0 4 b 0 44 b 1 47 w 1 45½ 41 32.50 0 6 14
23 SEL ALPEREN 1724 1469 SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ 108 b 1 66 w 1 70 b 0 64 w 1 46 b 1 8 w 1 1 w 1 30 b ½ 2 w ½ 7 47½ 43 40.00 0 6 4
24 ALTUNDAL ARDA 1720 1512 ÇORUM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 109 w 1 67 b 0 91 w 1 63 b 1 45 w ½ 49 b 1 9 w 0 47 b 0 65 w 1 43½ 39 27.25 0 5 40
25 POLAT AHMET EREN 1719 1552 KARAMAN AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 110 b 1 68 w 1 71 b 1 12 w 1 16 b 1 5 b ½ 2 w ½ 7 b ½ 9 w ½ 7 51 46½ 40.75 0 5 2
26 YILDIRIM DENİZ 1719 1514 HAMLE SATRANÇ KULÜBÜ-ADANA 111 w 1 69 b 1 89 w ½ 49 b 1 2 b 0 58 w 1 12 b ½ 48 w 1 6 w 1 7 44½ 40½ 35.00 0 6 9
27 GÜLER MUHAMMED TALHA 1714 1566 DÜZCESPOR 112 b 1 70 w 0 86 b 1 68 w 1 48 b 0 62 w 1 54 b 0 72 w 1 46 b ½ 41 36½ 25.75 0 5 44
28 UYSAL UĞUR 1710 1639 ÇANAKKALE 1915 SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 113 w 1 71 b 0 93 w 1 65 b 1 47 w 1 7 b 0 61 w 0 67 b 1 49 w ½ 43 38½ 26.75 0 5 42
29 ALPİN EGE 1705 1523 BİREYSEL 114 b 1 72 w 1 2 b 0 71 w 1 6 b 1 12 w ½ 18 b ½ 54 w ½ 14 b 0 47½ 43½ 27.00 0 4 28
30 CEYLAN ARDA 1691 1692 ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 115 w 1 73 b ½ 74 w 1 89 b 1 20 b ½ 16 w 1 17 b 1 23 w ½ 4 b 0 45½ 41½ 33.25 0 5 13
31 GAZİBEY ALP 1681 1568 BİREYSEL 116 b 1 78 w 1 3 w ½ 7 b ½ 1 w 0 63 b 1 74 w 1 6 b 0 53 w 1 6 45½ 41 30.25 0 5 21
32 GENÇ UĞUR CAN 1681 1378 ELAZIĞ SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 117 w 1 75 b 1 5 w 0 67 b 1 7 w 0 65 b 1 77 w 1 12 w 0 82 b 0 5 47½ 43 24.50 0 5 54
33 AYDIN OĞUZ KAĞAN 1679 1460 PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 118 b 1 80 w 1 7 w ½ 3 b 1 4 b ½ 17 w 0 56 b ½ 82 w ½ 48 b ½ 46 41½ 29.50 0 3 30
34 ÇELİK MUHAMMED YUSUF 1676 1508 BİREYSEL 119 w 1 77 b 1 9 w ½ 14 w 0 76 b 0 106 w 1 75 b 1 45 b 0 73 w ½ 5 44½ 40½ 24.50 0 4 56
35 AKINCIOĞLU ONUR 1673 1475 BİREYSEL 120 b 1 82 w 1 10 b 1 16 w 0 8 b 0 68 w 1 76 b ½ 58 w 1 15 w 0 45½ 40½ 26.75 0 5 33
36 SİNAY AHMET 1655 1500 ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 121 w 1 79 b 1 11 w 0 69 b ½ 74 w ½ 70 b ½ 107 w 1 59 b ½ 63 w ½ 38½ 34½ 24.50 0 3 48
37 YILDIZ YAĞIZ 1645 1425 GENÇ EFE İZCİLİK GENÇLİK EĞİTİM VE 122 b 1 84 w 1 12 b 0 72 w 1 10 b ½ 76 w ½ 82 b ½ 16 w ½ 77 b ½ 44 40 27.00 0 3 38
38 YILMAZ KAYRA 1632 1489 BUSAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 123 w 1 81 b 1 13 w 0 77 b 1 9 w 0 74 b 0 89 w 1 68 b 1 59 w 1 6 41 37 27.00 0 6 25
39 KAVRİ YUSUF EREN 1631 1535 GERÇEK SPOR KULÜBÜ-SAMSUN 124 b 1 86 w 1 14 b ½ 20 w 0 80 b 1 3 b 1 13 w 0 10 w 1 17 b 1 45 40 31.75 0 6 15
40 ÖZATA DORUK 1629 1420 ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 125 w 1 83 b 1 15 w 1 13 b 0 11 w ½ 19 b 1 21 w 1 1 b 0 8 w 0 47½ 43 28.75 0 5 29
41 KURTULUŞ YUSUF BERK 1623 1346 BİREYSEL 126 b 1 140 w 1 16 b 0 78 w 1 12 b 0 72 w 1 6 b 0 70 w ½ 75 b 0 42½ 38½ 19.00 0 4 80
42 CİMİN GÖKDENİZ 1622 1469 CUMHURİYET ORTA OKULU ÖZEL SPORCULA 127 w 1 85 b 1 17 w 0 79 b 1 15 w 1 9 b ½ 8 w ½ 18 w 0 16 b 0 5 47 42½ 26.25 0 4 55
43 ACAR EREN 1618 1473 NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ-AYDI 128 b 1 171 w 1 18 b 0 80 w ½ 98 b 1 4 w 0 86 b 1 20 w 0 70 b ½ 5 43½ 39½ 20.00 0 4 60
44 DEMİR UMUT ŞİAR 1608 1528 DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM OKUL 129 w 1 89 b 0 95 w 1 81 b 1 18 b ½ 10 w ½ 16 b ½ 22 w 0 76 b 0 42½ 38½ 21.00 0 3 79
45 HATIRLI UĞUR CAN 1605 1341 ASPENGOS - ASPENDOS SATRANÇ GO MANG 130 b 1 2 w 0 92 b 1 82 w 1 24 b ½ 18 w 0 80 b 1 34 w 1 20 b 0 46 41½ 27.25 0 5 31
46 TÜRK SARP 1604 1481 BUSAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 131 w ½ 91 b 1 73 w 1 9 b ½ 23 w 0 77 b 0 93 w 1 74 b 1 27 w ½ 43½ 39½ 26.75 0 4 39
47 KOÇ DENİZ 1595 1395 BİREYSEL 132 b 1 3 b 0 97 w 1 104 w 1 28 b 0 78 w 1 10 b ½ 24 w 1 22 b 0 40 37 23.00 0 5 45
48 ÖZTÜRK MERT 1593 1402 SAMSUN DEMİRSPOR 133 w 1 5 b 0 99 w 1 123 b 1 27 w 1 11 b 1 7 w 0 26 b 0 33 w ½ 44½ 41 24.25 0 5 37
49 ALTUNDAŞAR YİGİT BORA 1585 1409 BİREYSEL 134 b 1 8 w 1 20 b ½ 26 w 0 102 b 1 24 w 0 92 b ½ 78 w 1 28 b ½ 45 40½ 28.25 0 4 34
50 BABAGİL EMRE 1574 1479 BİREYSEL 135 w 1 7 b 0 101 w ½ 107 b 1 75 w 1 21 b 0 73 w ½ 77 b 0 92 b 1 5 42 38 22.50 0 4 63
51 KARSLIGİL AHMET TOYGUN 1569 1368 ÜSTAD SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-KAHRAMANM 136 b 1 10 w 0 94 b 1 106 w ½ 114 b 1 6 w 0 3 w ½ 73 b ½ 79 w 1 38 34½ 22.75 0 4 49
52 AYENGİN AHMET ÇAĞRI 1564 1436 ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ 137 w 1 9 b 0 103 w 1 1 b 0 101 w 1 79 b 1 15 w ½ 8 b 0 83 w 1 45 40½ 25.25 0 5 35
53 ÇAPRAZ ARDA 1562   BİREYSEL 138 b 1 12 w 0 100 b 1 4 w 0 87 b 1 82 w 0 91 b 1 84 w 1 31 b 0 5 44 40 21.00 0 5 57
54 ÖZBERK EMİR MEHMET 1561 1391 BAĞLARBAŞI SPOR KULÜBÜ 139 w 1 11 b 0 109 w 1 6 w 0 91 b 1 81 b 1 27 w 1 29 b ½ 21 w ½ 6 41½ 37½ 27.25 0 5 24
55 KAYGUSUZ NEVZAT 1559 1385 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR KULÜBÜ 140 b 0 128 w 1 104 b 0 120 w 1 92 b ½ 98 w ½ 106 b 0 113 w 1 91 b 1 5 33½ 29½ 19.75 0 4 76
56 TÜRKOĞLU DİNÇ 1556 1233 ATAKUM BELEDİYESİ SATRANÇ SPOR KULÜ 141 w 1 13 b 0 113 w 1 8 w 0 94 b 1 109 b 1 33 w ½ 15 b 0 95 w 0 43½ 39½ 19.75 0 4 77
57 OFLAZ AVNİ 1553 1302 SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ DERN 142 b 1 14 w 0 106 b 0 122 w ½ 134 b ½ 120 w 1 98 b 1 92 w ½ 137 b 1 36½ 32½ 22.75 0 4 52
58 HOŞER BÜLENT 1552 1277 BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 143 w 1 15 b 0 117 w 1 19 b ½ 89 w 1 26 b 0 11 w 1 35 b 0 10 b ½ 5 43 39 22.25 0 4 61
59 CEVİZCİ YUSUF BARAN 1550 1397 BİREYSEL 144 b 1 16 w 0 112 b 1 10 w 0 104 b 1 84 w 1 20 b ½ 36 w ½ 38 b 0 5 42½ 38½ 23.00 0 4 62
60 CORA EFE 1544 1240 DÜZCESPOR 145 w 1 17 b 0 119 w ½ 111 b ½ 93 w ½ 97 b ½ 95 w ½ 137 w ½ 98 b 0 4 35½ 32½ 14.50 0 1 110
61 ÖLCE UTKU 1542 1380 UĞUR MUMCU SPOR KULÜBÜ 146 b 1 18 w 0 114 b ½ 115 w 1 106 b ½ 112 w 1 28 b 1 17 w ½ 3 b ½ 6 38 35 26.00 0 4 27
62 SAYAR BORA 1534 1358 BİREYSEL 147 w 1 19 b 1 21 w 0 15 b 0 95 w 1 27 b 0 97 w 1 79 b ½ 11 w 0 42½ 39 19.75 0 4 78
63 KÖKSAL EGE YİĞİT 1532 1308 YALOVA BEYAZ FİL SATRANÇ SPOR KULÜ 148 b 1 20 w 0 116 b 1 24 w 0 108 b 1 31 w 0 104 b 1 106 w 1 36 b ½ 40 36 22.75 0 5 47
64 FİDAN BORAN ERSİN 1529 1357 DEMİRTEN YEŞİLKÖY SPOR KULUBÜ DERNE 149 w 1 21 b 0 121 w 1 23 b 0 97 w ½ 101 b ½ 109 w 1 3 b 0 89 w 1 5 38½ 35 19.50 0 4 68
65 ARSLAN HÜSEYİN ARDA 1527 1285 ÇOTANAK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 150 b 1 22 w 0 120 b 1 28 w 0 110 b 1 32 w 0 112 b 1 19 w ½ 24 b 0 39½ 36½ 16.25 0 4 84
66 YILMAZ YİĞİTHAN FURKAN 1515 1345 ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ 151 w 1 23 b 0 123 w 0 121 b 1 99 w 1 15 b 0 101 w ½ 95 b 0 111 w 1 37 33½ 15.00 0 4 89
67 ÇELİK ARDA 1512 1498 BİREYSEL 152 b 1 24 w 1 22 b 0 32 w 0 112 b 0 128 w 1 110 b 1 28 w 0 104 b 1 5 39 35 20.50 0 5 67
68 ÇUVALCI ALPEREN 1510 1370 TRABZON FEDA SATRANÇ DERNEĞİ 153 w 1 25 b 0 125 w 1 27 b 0 103 w 1 35 b 0 114 w 1 38 w 0 106 b 1 5 39½ 36 18.50 0 5 65
69 ÖZKALE BURAK 1506 1284 HAMLE SATRANÇ KULÜBÜ-ADANA 154 b 1 26 w 0 122 b 1 36 w ½ 19 w 0 107 b 0 119 w ½ 114 b 1 93 w 0 4 38 35 14.50 0 3 102
70 İŞÇİ EMRE 1502 1330 BİREYSEL 155 w 1 27 b 1 23 w 1 17 b 0 3 w 0 36 w ½ 19 b ½ 41 b ½ 43 w ½ 5 44 39½ 25.75 0 3 58
71 KOÇ BARAN 1500 1278 ÖNAY SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 156 b 1 28 w 1 25 w 0 29 b 0 109 w 0 117 b ½ 121 w 1 101 b 1 19 w 0 40 36½ 17.50 0 4 83
72 KAYA RUHİ 1496 1223 GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİK 157 w 1 29 b 0 129 w 1 37 b 0 111 w 1 41 b 0 123 w 1 27 b 0 109 w 0 4 36 33 11.50 0 4 107
73 MESCİ ARDA 1495 1384 KEMER HALK EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR K 158 b 1 30 w ½ 46 b 0 114 w 0 122 b 1 100 w 1 50 b ½ 51 w ½ 34 b ½ 5 39 36 21.50 0 3 66
74 OĞUR NİDAL HEVİ 1494 1044 BİREYSEL 159 w ½ 131 b 1 30 b 0 118 w 1 36 b ½ 38 w 1 31 b 0 46 w 0 112 b ½ 42 38 21.00 0 3 81
75 UZUN EFE 1487 1265 BİREYSEL 160 b 1 32 w 0 137 b ½ 119 w 1 50 b 0 102 w 1 34 w 0 107 b 1 41 w 1 36½ 33 21.25 0 5 51
76 TÜĞMEN ALPEREN 1482 1225 SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 161 w ½ 159 b 1 1 w 0 131 b 1 34 w 1 37 b ½ 35 w ½ 21 b 0 44 w 1 41½ 37½ 24.50 0 4 43
77 AYDIN NİHAT KEREM 1475 1343 BURSA NİDA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 162 b 1 34 w 0 140 b 1 38 w 0 116 b 1 46 w 1 32 b 0 50 w 1 37 w ½ 40 36 23.25 0 5 46
78 KARA ARDA 1471 1342 KARE SATRANÇ İNGİLİZCE MATEMATİK GE 163 w 1 31 b 0 149 w 1 41 b 0 113 w 1 47 b 0 127 w 1 49 b 0 115 w 1 5 36½ 33 18.00 0 5 72
79 ÇELİK HAKAN 1463 1180 BİREYSEL 164 b 1 36 w 0 151 b 1 42 w 0 166 b 1 52 w 0 116 b 1 62 w ½ 51 b 0 35½ 33 13.75 0 4 91
80 KAVİLCİOĞLU EFE EREN 1453 1202 KARTAL GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 165 w 1 33 b 0 169 w 1 43 b ½ 39 w 0 115 b 1 45 w 0 117 b ½ 116 w 1 5 37½ 34½ 18.00 0 4 70
81 ŞAHİN EFE 1453 1333 GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ 166 b 1 38 w 0 171 b 1 44 w 0 128 b 1 54 w 0 137 b 0 116 w 0 148 b 1 4 35½ 32½ 11.50 0 4 111
82 KILCAN RAUF 1451 1216 ÇANAKKALE BELEDİYESPOR KULÜBÜ 167 w 1 35 b 0 170 w 1 45 b 0 117 w 1 53 b 1 37 w ½ 33 b ½ 32 w 1 6 38½ 36 23.50 0 5 26
83 COŞKUN SALMAN DENİZ 1441 1116 BİREYSEL 168 b 1 40 w 0 4 b 0 128 w 0 151 b 1 134 w ½ 140 b 1 100 w 1 52 b 0 37 34½ 15.00 0 4 88
84 KESİCİ EYÜP CAN 1438 1279 SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ DERN 169 w 1 37 b 0 19 w 0 125 b 1 123 w 1 59 b 0 129 w 1 53 b 0 117 w 1 5 35 32 17.00 0 5 73
85 KILIÇ BARAN 1435 1271 POLATLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 170 b 1 42 w 0 6 b 0 134 w ½ 137 b 0 166 w 1 118 b ½ 119 w 1 122 b 1 5 34 31 16.00 0 4 75
86 TER MUSTAFA BARAY 1429 1150 ÜÇYOL SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İ 1 w 1 39 b 0 27 w 0 127 b ½ 131 w 1 119 b 1 43 w 0 115 b ½ 140 w 1 5 39½ 36 22.25 0 4 64
87 YILDIRIM HASAN 1427 1179 SAKARYA ANALİZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 2 b 0 130 w 1 8 b 0 136 w 1 53 w 0 121 b ½ 131 w 1 11 b 0 127 w 1 39½ 36 16.75 0 4 85
88 GÜNGÖR BATUHAN KEMAL 1421   BİREYSEL 3 w 0 129 b 0 163 w 0 141 b 0 164 w 1 152 b 0 158 b 1 160 w 1 128 b 0 3 26 24 6.00 0 3 157
89 KESİCİ MEHMET EMİR 1409   SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ DERN 4 b 1 44 w 1 26 b ½ 30 w 0 58 b 0 114 w ½ 38 b 0 118 w 1 64 b 0 4 45 41 20.50 0 3 97
90 KAYA YUSUF 1408 1109 ARHAVİ BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜ 5 w 0 132 b ½ 139 w 0 150 b 1 127 w ½ 123 b 0 141 w 0 161 b 1 129 w 1 4 29½ 26½ 11.25 0 3 122
91 DAĞLI ALİ EREN 1405 1219 DENİZLİ ATASPOR 6 b 1 46 w 0 24 b 0 140 w 1 54 w 0 125 b 1 53 w 0 123 b 1 55 w 0 4 40½ 37 17.00 0 4 99
92 GEDİK KEREM BİLGE 1405 1009 SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ DERN 7 w 0 133 b 1 45 w 0 129 b 1 55 w ½ 149 b 1 49 w ½ 57 b ½ 50 w 0 40½ 37 18.00 0 3 82
93 TOPDEMİR UMUT ERDEM 1402 1078 BİREYSEL 8 b 0 134 w 1 28 b 0 142 w 1 60 b ½ 137 w ½ 46 b 0 120 w 1 69 b 1 5 38 34 19.25 0 4 69
94 GÜNAY GÖKSU 1365 1401 KARTAL GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 9 w 0 135 b 1 51 w 0 147 b 1 56 w 0 127 b 0 144 w ½ 139 b 1 121 w 1 34½ 31 15.25 0 4 94
95 KEÇEBAŞ TOLGA 1397 1146 BİREYSEL 10 b 0 136 w 1 44 b 0 143 w 1 62 b 0 138 w 1 60 b ½ 66 w 1 56 b 1 34 30½ 21.00 0 5 53
96 DEMİR MURTAZA 1394   KİLİS 11 w 0 137 b 0 144 w ½ 154 b 1 139 w ½ 129 b 0 146 w 1 127 b ½ 131 w ½ 4 30 27 13.00 0 2 121
97 ŞEKER HASAN KEREM 1393 1273 SAKARYA ANALİZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 12 b 0 138 w 1 47 b 0 151 w 1 64 b ½ 60 w ½ 62 b 0 122 w 0 130 b 0 3 37 34 10.00 0 2 141
98 UZUN ANIL 1387 1238 BİREYSEL 13 w 0 139 b ½ 132 w 1 163 b 1 43 w 0 55 b ½ 57 w 0 129 b 1 60 w 1 5 34½ 31½ 17.00 0 4 74
99 ÇELİK ÖMER 1379   BİREYSEL 14 b 0 142 w 1 48 b 0 160 w 1 66 b 0 136 w ½ 134 b ½ 140 w 0 141 b ½ 35½ 32 11.50 0 2 126
100 AYDEMİR YUSUF 1375 1125 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK 15 w 0 141 b 1 53 w 0 149 b ½ 159 w 1 73 b 0 139 w 1 83 b 0 135 w 1 35½ 32 15.75 0 4 92
101 ALTAY AHMET KAĞAN 1371   KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT 16 b 0 144 w 1 50 b ½ 137 w 1 52 b 0 64 w ½ 66